KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299468
nr 1429 9468
M Caspersen, monogramsignerad, 1953. Olja på duk, 60x43, yttermått inklusive ram: 73x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:42:24
200 kr